Share this page

IFC підтримує Уряд України в реалізації першого в країні державно-приватного партнерства відповідно до кращих міжнародних стандартів

Київ, Україна, 26 червня 2020 р. - IFC, підрозділ Групи Світового банку, підтримала Міністерство інфраструктури України в підготовці довгоочікуваної угоди про державно-приватне партнерство (ДПП), підписаної сьогодні з метою розвитку Херсонського морського торгового порту за моделлю концесії.
Угода була підписана Міністерством інфраструктури, Адміністрацією морських портів України та консорціумом компаній у складі Risoil S.A. та Georgian Industrial Group. Цьому проекту Уряд приділяв велику увагу як важливій частині роботи із залучення нагальних приватних інвестицій та експертних знань у портовий сектор країни.
IFC, співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Глобальним фондом з фінансування інфраструктури, що є мультидонорським фондом для підтримки державно-приватних партнерств, виступила головним радником цієї угоди, і в цій ролі допомогла уряду провести перший в Україні конкурсний тендер на реалізацію ДПП в Україні, організований відповідно до найкращих міжнародних практик. У рамках цієї ініціативи відбувалось також структурування концесії на морський порт «Ольвія».
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сказав: «Сьогодні ми передаємо в концесію перший масштабний об’єкт в Україні - Херсонський морський торговельний порт. Для самого підприємства це означає не лише стабільний подальший розвиток і робочі місця для людей, а й добробут всього міста та регіону. Завдяки модернізації порту Херсона ми створимо сприятливі умови для зростання економіки країни. Наступним концесійним проєктом, який зараз активно готується, стане Чорноморський морський торговельний порт». За словами міністерства, наступним кроком на порядку денному є підписання аналогічної угоди для морського порту «Ольвія».
Нині українські морські порти працюють лише приблизно на половину своєї потенційної потужності через багаторічну відсутність інвестування та високу зношеність інфраструктури країни. За останні чотири місяці оператори українських портів відвантажили 55 мільйонів тон вантажів, з них близько 42 мільйонів тон – на експорт, що свідчить про важливість портового сектора для економіки України.
Концесія допоможе перетворити херсонський порт на важливий транспортний вузол для перевезення вантажів по основній водній артерії України річці Дніпро, покращивши таким чином експортну потужність України. Проект також продемонструє, які можливості відкриває нещодавно прийнятий в Україні Закон про концесії.
«Ми хотіли б привітати уряд України із цим величезним досягненням. IFC має потужний досвід успішної структуризації ДПП та концесійних угод національного значення. Цей портовий проект допоможе прискорити розвиток інфраструктури України та зокрема активізувати експорт сільськогосподарської продукції, що, в свою чергу, стимулюватиме економічне зростання країни", - сказав Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові.
У партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрії та Швейцарським державним секретаріатом з економічних питань SECO, IFC підтримала Міністерство інфраструктури України в розробці комплексної договірної бази та визначенні конкурсних критеріїв. Результати тендеру значно перевищили очікування щодо обсягу інвестицій та сум концесійних платежів. У жовтні 2019 року IFC та Україна підписали меморандум про взаєморозуміння щодо визначення ключових секторів для ДПП проєктів. Саме тому IFC наразі працює над аналізом пілотних проєктів на умовах концесії в секторах автомобільних доріг, аеропортів, залізниці, енергетики та охорони здоров'я, всі з яких націлені на збільшення обсягу інвестицій та прискорення економічного зростання країни.
IFC
IFC, один з підрозділів Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого сфокусована на підтримці приватного сектору на ринках, що формуються. Ми працюємо у понад 100 країн, використовуючи наш капітал, експертизу та вплив для створення ринків та можливостей у країнах, що розвиваються. У 2019 фінансовому році ми надали понад $19 мільярдів довгострокового фінансування країнам, що розвиваються, посилюючи здатність приватного сектору подолати бідність та підвищити загальний добробут. Додаткова інформація: www.ifc.org
Лишаймося на зв’язку
Додаткова інформація про ЄБРР: www. ebrd.com
Додаткова інформація про Федеральне міністерство фінансів Австрії: www.bmf.gv.at
Додаткова інформація про Глобальний фонд фінансування інфраструктури: https://www.globalinfrafacility.org/
Додаткова інформація про SECO: www.seco-cooperation.admin.ch .