Share this page

Шість пілотних державно-приватних партнерств можуть залучити в дорожній сектор України інвестиції на суму близько 2 мільярдів доларів США

Київ, Україна, 29 жовтня, 2020 р. — Згідно із результатами нового дослідження, правильно структуровані проєкти в рамках державно-приватних партнерств (ДПП) у секторі доріг можуть допомогти Україні привабити потенційні інвестиції на суму близько 2 мільярдів доларів США, що у свою чергу дасть поштовх розвитку транспортних послуг у країні. IFC та Світовий банк презентували життєздатну бізнес-модель, яка допоможе країні мобілізувати приватні фінанси, що мають надзвичайно велике значення для подолання дефіциту фінансування, а також реконструкції та обслуговування мережі автодоріг країни.
Дослідження під назвою «Програма національних автодоріг в Україні – варіанти залучення приватного сектору в модернізацію, обслуговування та управління автошляхами», проведене в партнерстві з Глобальним фондом розвитку інфраструктури (Global Infrastructure Facility, GIF), містить результати детального аналізу дорожньої інфраструктури України. Результати дослідження свідчать, що модель ДПП може ефективно задовольнити масштабні потреби країни в інвестиціях у інфраструктуру.
За інформацією Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), близько 90 відсотків дорожньої інфраструктури країни перебуває в аварійному стані, вимагаючи як мінімум 6 мільярдів доларів США інвестицій щороку на покращення їх загального стану протягом наступних п’яти років. Коштів державного бюджету не вистачає для покриття цієї величезної потреби в фінансуванні, отже участь приватного сектора набуває критичного значення.
“Багато з цих доріг ремонтуються цього року в рамках програми Президента Україні «Велике будівництво». Однак реконструкція та обслуговування є настільки ж важливими, як і капітальний ремонт. Ми вже збільшили бюджет на обслуговування доріг в 2021 році та переглянули всі проєктні рішення. За участі приватного сектору ми очікуємо забезпечити якісні, безпечні та комфортні автошляхи, які зроблять можливим ефективну організацію дорожнього руху», - сказав Олександр Кубраков, Голова «Укравтодору».
IFC — разом із своїми партнерами — оцінила близько 2,000 ділянок доріг та відібрала ділянки для 21 потенційного проекту ДПП. І хоча всі ці проєкти за очікуваннями будуть реалізовані в три етапи, перші шість пілотних проєктів імовірно будуть завешені до 2023 року. Ці зусилля є частиною комплексної співпраці між Міністерством інфраструктури України та «Укравтодором», спрямованої на підвищення ефективності та конкурентоздатності транспортного сектору, який складає 6 відсотків від національного ВВП.
«Запропонована Програмою модель дозволить, нарешті, залучити провідних приватних інвесторів на дорожній ринок України. Реалізація всієї програми дозволить в середньостроковій перспективі залучити понад 9 мільярдів доларів приватних інвестицій у відновлення та утримання понад 4 500 км доріг державного значення. Йдеться не про платні дороги, а про ефективну модель використання коштів на дорожнє будівництво. Це вигідно платникам податків, інвестору та державі»,- підкреслив Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.
У рамках нової програми ДПП в транспортному секторі України IFC виступить радником з питань транзакцій. У цій ролі IFC допоможе Укравтодору провести на конкурсній основі тендери на реалізацію перших дорожніх проєктів ДПП, розроблених у відповідності до найкращих міжнародних практик.
“Хороші дороги мають критичне значення для стабільного соціально-економічного розвитку. Поділяючи прагнення Уряду, IFC має всі можливості допомогти Україні трансформувати цей сектор та залучити міжнародних приватних інвесторів. Це дасть Україні можливість зайняти місце регіонального лідера та стати логістичним хабом у Європі, одночасно надаючи конкурентні та якісні транспортні послуги її громадянам та  бізнесу,” – сказав Джейсон Пеллмар, Регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові.
У жовтні 2019 р. IFC та Україна підписали меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким сторони працюють над визначенням ключових секторів для спільного впровадження проектів ДПП. Крім сектору автомобільних доріг, IFC аналізує можливості для ДПП в залізниці, енергетиці та секторі охорони здоров’я, з метою допомогти збільшити приплив інвестицій та забезпечити подальший розвиток економіки країни.
IFC
IFC, підрозділ Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого сфокусована на приватному секторі ринків, що формуються. Ми працюємо у понад 100 країн, використовуючи наш капітал, експертизу та вплив для створення ринків та можливостей у країнах, що розвиваються. У 2020 фінансовому році ми інвестували $22 мільярди в приватні компанії та фінансові інститути країн, що розвиваються, посилюючи здатність приватного сектору подолати бідність та підвищити загальний добробут. Додаткова інформація: www.ifc.org .
Лишаймося на зв’язку
Більше інформації про пріоритети IFC в сфері державно-приватних партнерств та в інфраструктурі на сайтах:
Більше інформації про Світовий банк та його пріоритети в сфері державно-приватних партнерств: https://www.worldbank.org/
Більше інформації про Глобальний фонд розвитку інфраструктури на сайті: https://www.globalinfrafacility.org/